СК Дніпро-1 розгромно програв Олександрії в дебютному матчі під керівництвом Йовічевича

Дніпряни ще не перемагали в поточному розіграші Favbet Ліги

Фото - fco.com.ua

Олександрія вдома розгромила СК Дніпро-1 (4:1) в матчі 4-го туру Favbet Ліги. Це був перший поєдинок дніпрян під керівництвом Ігора Йовічевіча, який змінив на посту головного тренера команди Дмитра Михайленка.

У першому таймі Олександрія відзначилася двічі. Голи на рахунку Дениса Безбородько і Максима Третьякова.

На 60-й хвилині автоголом відзначився центральний захисник гостей Олександр Сваток. В середині другого тайму ще один гол Олександрії забив Валерій Лучкевич. У кінцівці поєдинку гості скоротили відставання в рахунку зусиллями Володимира Адамюка.

Олександрія набрала шість очок і піднялася на четверте місце УПЛ. СК Дніпро-1 з одним очком йде на передостанній позиції турнірної таблиці.

У наступному турі Олександрія зіграє з Олімпіком, СК Дніпро-1 вдома прийматиме Ворсклу.

Favbet Ліга. 4-й тур

Олександрія – СК Дніпро-1 – 4:1 (2:0)
Голи: Безбородько, 3, Третьяков, 37, Сваток, 60 (автогол), Лучкевич, 68 – Адамюк, 78