СК Дніпро-1 розійшовся результативною нічиєю з сербським Спартаком

За команду Йовічевіча відзначився Довбик

Игор Йовичевич. Фото - scdnipro1.com.ua

СК Дніпро-1 провів перший матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Команда Ігора Йовічевіча розійшлася результативною нічиєю з сербським Спартаком – 1:1. Дніпряни пропустили в першому таймі від Стрітковича, проте пішли від поразки завдяки голу Довбика після перерви.

Попереду у СК Дніпро-1 – контрольні матчі проти ФК Чукарічки (25 січня), Сілекса (26 січня), Будучності (3 лютого), ФК Зета і тбіліського Динамо.

На зимову паузу підопічні Йовічевіча пішли на останньому місці в чемпіонаті — в 13 турах Дніпро-1 набрав вісім очок, вигравши всього два рази. Відновити сезон дніпряни повинні матчем з Інгульцем.

• Контрольний матч.

СК Дніпро-1 – Спартак (Суботиця, Сербія) – 1:1 (0:1)

Голи: Довбик, 61 – Стріткович, 25.

СК Дніпро-1 (перший тайм): Юрчук, Сафронов, Адамюк, Дуглас, Цуріков, Ді Франко, Піхальонок, Заєць, Ярмолюк, Булеца, Хобленко.

СК Дніпро-1 (другий тайм): Сарнавський, Тейлор, Сваток, Логінов, Дубінчак, Батагов, Ігнатенко, Когут, Назаренко, Домарацький, Довбик.