Скрипник: «Не можу сказати, що це була переконлива перемога, але головне – результат»

Зоря закріпилася на третьому рядку

Виктор Скрипник. Фото - dynamo.kiev.ua

Головний тренер луганської Зорі Віктор Скрипник прокоментував перемогу (1:0) над Маріуполем в рамках 15-го туру Favbet Ліги.

«Після нашого гола – очікувана реакція з боку суперника. Радує, що ми не пропустили. У першому таймі були моменти, могли більше забити. Ми не граємо проти поганих команд, кожна приносить незручності, намагається продавити свою тактику і силу. Можу зробити комплімент команді – проти м’яча сьогодні добре зіграла, ми перебудувалися. При втраті – 4-1-4-1, а коли у нас м’яч – 4-3-3 – без ромба сьогодні грали, без десятки. Але результат є, сьома поспіль перемога в УПЛ. Не можу сказати, що це була переконлива перемога, але гру ми контролювали. Шукали свої шанси попереду, але перший тайм був дуже хороший, особливо з огляду на умови, погоду. На першому місці результат.

Ніколи не плачу через те, якщо хтось не грає або пропускає матч. У нас є хлопці, які замінюють інших, всі вносять вклад в перемогу. Ми дивимося на те, що у нас є під рукою і готуємося до суперника. Протягом тижня буде дивитися і готуватися до наступної гри проти Шахтаря.

Фаворов в центрі захисту? Ми його вже пробували на цій позиції. Коли такі моменти трапляються, коли кадрова ситуація змінюється – ми безболісно працюємо. У нас хлопці розумні, вміють грати на різних позиціях. Ми виходимо переможцями з таких ситуацій. Про рекорди ми не думаємо, де сім перемог – там хочеться і вісім. Тепер усі думки про гру з Шахтарем», – сказав Скрипник.

Після сьогоднішньої перемоги команда Віктора Скрипника займає третє місце Favbet Ліги і випереджає Десну на три очки.

У наступному турі Зоря зіграє в Києві проти Шахтаря 27 лютого. Початок зустрічі – о 17:00.