Все почалося через конфлікт Самба Діалло із суперником

Спаринг Динамо U-19 з Антальяспором завершився масовою бійкою через скасований гол киян - Чемпіонат України

Динамо U-19. Фото - Getty Images

Товариський матч між юнацькими командами Динамо та Антальяспора завершився масовою бійкою та був зупинений достроково на 89-й хвилині.

Нападник киян Самба Діалло забив гол, проте арбітр зафіксував положення поза грою, що й стало приводом для надмірних емоцій, зокрема з боку тренера киян Ігоря Костюка. Ключовим став конфлікт сенегальця з одним із суперників.

У підсумку поєдинок завершили достроково з рахунком, який був на момент зупинки – 2:2. За біло-синіх забивали Кирило Попов та Антон Царенко.

Юнацька команда Динамо посідає друге місце турнірної таблиці чемпіонату U-19, поступаючись лідируючому Шахтарю за додатковими показниками.

Товариський матч

Динамо U-19 – Антальяспор U19 – 2:2

Голи: Попов, 53, Царенко, 77 – Емре Демір, 36, 86

Вилучений: Діалло, 89

Динамо U-19 (перший тайм): Ігнатенко – Бенедюк, Опанасенко, Балаба, Єрьоменко – Мельниченко, Василець, Гаджук, Мегді, Кремчанин (Лєднєв, 35) – Уваров

Динамо U-19 (другий тайм): Погорілий – Малиш, Дячук, Філатов, Танчак – Яцик, Царенко, Скрипник, Діалло, Слюсар – Попов