Степаненко провів 350-й матч за Шахтар

Ювілейним для хавбека став поєдинок проти Динамо

Тарас Степаненко. Фото - Getty Images

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко провів 350-й матч за Шахтар. Ювілейним для хавбека став поєдинок 10-го туру УПЛ проти Динамо.

Степаненко приєднався до Шахтаря із запорізького Металурга влітку 2010 року. У складі донецької команди він вісім разів вигравав чемпіонат України і сім разів ставав володарем Кубка України.

У поточному сезоні Степаненко провів 15 матчів за Шахтар у всіх турнірах, відзначившись одним голом і однією результативною передачею.

Рекордсменом Шахтаря за кількістю проведених ігор за команду є легендарний захисник Даріо Срна, який у період 2003-2018 років зіграв 536 матчів за Гірників.

У матчі Динамо – Шахтар йде перший тайм. Рахунок – 0:0. За ходом поєдинку Ви можете слідкувати в текстовій онлайн-трансляції Sport Arena.