Циганков, Русин і Соль почнуть матч з Ворсклою з лави, Де Пена вийде в старті

Герой півфіналу проти Маріуполя Ісенко в запасі у Ворскли.

Де Пена Динамо

Карлос Де Пена. Фото -facebook.com/fcdynamoua

Віце-капітан Динамо Віктор Циганков залишився в запасі на фінал Кубка України проти Ворскли. Разом з хавбеком на лавці киян залишилися форварди Фран Соль і Назарій Русин.

Зі стартових хвилин з’явиться Карлос Де Пена, який відзначився голом у останньому поєдинку УПЛ проти Шахтаря (2:3). Позицію номінального форварда займе Беньямін Вербич.

В запасі Ворскли знаходиться герой півфінального поєдинку проти Маріуполя 16-річний Павло Ісенко. З перших хвилин ворота полтавського клубу захищатиме Дмитро Різник.

Повністю склади команд виглядають так:

Динамо: Бущан – Кенджера, Сирота, Шабанов, Миколенко – Сидорчук, Шепелев – Цітаїшвілі, Буяльський, Де Пена – Вербич.
Запасні: Бойко, Кадірі, Соль, Шапаренко, Циганков, Андрієвський, Караваєв, Русин, Дуелунн.

Ворскла: Різник – Пердута, Чеснаков, Альюн, Сапай – Якубу, Скляр, Пуцлін, Кане – Степанюк – Кулач.
Запасні: Ткаченко, Баєнко, Опанасенко, Луїзао, Шехіч, Ребенок, Васін, Кравчук, Ісенко.

Нагадаємо, арбітром фіналу призначена Катерина Монзуль. Вона працювала і на двох півфінальних матчах Кубка України: Минай – Динамо (0:2) і Маріуполь – Ворскла (1:1, 2:3 по пен.).

Фінал Кубка України розпочнеться о 21:30.