favbet

У матчі з Динамо перервалася 394-х хвилинна суха серія Василя

Рекорд сезону утримує Бущан

Никола Василь, facebook.com/FCZoryaLuhansk

У матчі 18-го туру Favbet Ліги проти Динамо (0:2) воротар Зорі Нікола Василь пропустив два голи, перервавши тим самим свою суху серію в чемпіонаті, яка тривала 394 хвилини.

Рекордсменом сезону в Favbet Лізі залишається воротар Динамо Георгій Бущан. Голкіпер киян зумів зберігати свої ворота “на замку” протягом 433-х хвилин з жовтня по грудень.

У нинішньому сезоні Василь провів 13 матчів за Зорю, в яких пропустив сім голів. У восьми іграх боснійський голкіпер зберіг свої ворота в недоторканності.

Зоря після сьогоднішньої поразки залишилася на третій позиції з 32 балами. У наступному турі команда Віктора Скрипника зіграє проти Колоса.