Верес розгромив Карпати Галич у товариському матчі

Дубль на рахунку Михайла Шестакова

Верес розгромив Карпати Галич у товариському матчі -

Верес - Карпаты Галич, nkveres.com

У товариському матчі Верес легко обіграв Карпати із Галича з рахунком 3:0. Поєдинок проходив у Луцьку.

Команда Юрія Вірта забила три голи ще в перші 20 хвилин матчу: дубль на рахунку Михайла Шестакова (один гол – з пенальті), а також забив Віталій Дахновський.

Верес посідає восьме місце турнірної таблиці УПЛ. У наступному матчі клуб із Рівного 22 листопада прийме Металіст 1925.

Карпати з Галича виступають у Другій лізі та перебувають на восьмій позиції групи “А”. 27 листопада команда із Івано-Франківської області зіграє проти Рубікона.

Товариський матч

Верес – Карпати Галич – 3:0 (3:0)

Голи: М.Шестаков, 4, пен, 28, Дахновський, 19

Верес (1 тайм): Кичак – С.Шестаков, Гончаренко, Гук, Нємчанінов, Кучеров, Полюлях, Дахновський, Гечев, Гегедош, М.Шестаков

Верес (2 тайм): Бабійчук – Солдат, Мірошник, Махнєв, С.Шестаков, Полюлях, Петько, Панасенко, Г.Пасіч, Тимофєєнко, Сергійчук