Ворскла і Десна розписали результативну нічию

У команд рівна кількість очок за тур до кінця чемпіонату

Ворскла - Олимпик: где смотреть в прямом эфире видеотрансляцию матча

У матчі 25-го туру Favbet Ліги Ворскла на своєму полі зіграла внічию з Десною – 1:1.

Полтавчани відкрили рахунок вже на 18-й хвилині: Олів’є Тілль відзначився після передачі від Руслана Степанюка. Десна зрівняла рахунок у другому таймі, коли на 54-й хвилині з передачі Владислава Калитвинцева забив Андрій Гітченко.

Господарі завершували матч вже в меншості. На 87-й хвилині другу жовту картку отримав ганський захисник Наджиб Якубу.

В результаті Десна і Ворскла мають по 38 очок після 25-ти зіграних матчів. Команда Олександра Рябоконя випереджає підопічних Юрія Максимова за додатковими показниками.

В останньому турі чемпіонату України Десна на виїзді зіграє з Маріуполем, а Ворскла в гостях зустрінеться з Минаєм.