Ворскла оголосила про підписання нападника КуПСа Рангеля

Форвард забив вирішальний гол у ворота полтавчан в Лізі конференцій

Лукас Рангель, фото - vorskla.com.ua

Ворскла на своєму офіційному сайті оголосила про перехід нападника фінського КуПСа Лукаса Рангеля. Бразилець підписав контракт з полтавчанами до червня 2023 року.

26-річний Рангель розірвав контракт з фінським клубом і перейшов в Ворсклу на правах вільного агента. У нинішньому сезоні бразильський форвард встиг забити 5 голів у восьми матчах за КуПС.

Нагадаємо, саме Лукас забив вирішальний гол у ворота Ворскли в овертаймі матчу проти КуПСа (2:2, 2:3 ОТ) в Лізі конференцій.

Раніше Ворскла підписала контракт з півзахисником збірної Люксембургу Венсаном Тіллем.

Ворскла займає п’яте місце турнірної таблиці чемпіонату України. Після перерви на матчі національних збірних команда Юрія Максимова 11 вересня зіграє проти Десни.