Ворскла розбила Маріуполь і піднялася на третій рядок УПЛ

Дубль у складі полтавської команди оформив Олів'є Тілль

Ворскла - Маріуполь 5:1 огляд матчу, відео голів за 21 листопада

Ворскла - Мариуполь, upl.ua

Ворскла на домашньому стадіоні впевнено перемогла Маріуполь у поєдинку 15-го туру Прем’єр-ліги – 5:1.

Полтавці пішли на перерву з комфортною перевагою у два голи – дубль оформив Олів’є Тілль.

На 60-й хвилині Маріуполь залишився у меншості – пряму червону картку отримав Микита Петерман. Захисника гостей видалили через дві хвилини після виходу на поле.

Вдесятьох Приазовці скоротили відставання в рахунку – засмутив полтавців Дмитро Топалов.

Після цього зелено-білі забили ще тричі: голами відзначилися Іван Пешич, Йоонас Тамм та Руслан Степанюк, які довели рахунок до непристойного.

Команда Юрія Максимова набрала 31 очко і піднялася на третій рядок у таблиці УПЛ, обійшовши Дніпро-1 та Зорю. Маріуполь залишився на останній позиції.

У наступному турі Ворскла зіграє із Дніпром-1 на виїзді. Маріуполь прийме ПФК Львів.