Ворскла впевнено перемогла Інгулець і очолила Favbet Лігу

Дебютант УПЛ догравав зустріч в меншості

Ворскла

Фото - facebook.com/fcvorskla

Ворскла вдома впевнено обіграла Інгулець (2:0) в матчі другого туру Favbet Ліги.

Команда Юрія Максимова повела в рахунку на 36-й хвилині матчу зусиллями Руслана Степанюка. В середині другого тайму Ворскла відзначилася ще раз – Ібраїма Кане реалізував пенальті.

Інгулець догравав зустріч у меншості. Другу жовту картку отримав Олександр Козак.

Ворскла набрала шість очок і очолила Favbet Лігу, випереджаючи Динамо і Десну на два очки. Відзначимо, що Шахтар поки провів один матч УПЛ. Поєдинок Гірників з Рухом в другому турі перенесений на 23 вересня через декілька випадків зараження коронавірусом у львівському клубі.