Зоря мінімально поступилася Колосу в останньому турі УПЛ

Команди у підсумковій таблиці розділили 10-12 місця з Чорноморцем

Зоря мінімально поступилася Колосу в останньому турі УПЛ - Чемпіонат України

Заря - Колос. Фото - upl.ua

Зоря у номінально домашньому матчі 30-го туру української Прем’єр-ліги програла Колосу – 0:1.

Поєдинок проходив у Ковалівці. Перша половина зустрічі залишилася без голів, а за чверть години до кінця основного часу Колос забив єдиний і переможний м’яч – його на свій рахунок записав Дієго Каріока, який недавно вийшов на заміну.

Команда з Ковалівки перервала серію з чотирьох поразок і здобула першу перемогу при новому головному тренері Олександрі Поздєєві.

Довгоочікуваний тріумф дозволив Колосу порівнятися із Зорею по очках. У підсумковій турнірній таблиці сьогоднішні суперники поділили 10-12 місця з Чорноморцем.