Зоря обіграла Полісся у матчі з вісьмома голами на тренувальних зборах

Четверта перемога луганчан поспіль у контрольних поєдинках

Зоря обіграла Полісся у матчі з вісьмома голами на тренувальних зборах - Чемпіонат України

Фото - zarya-lugansk.com

Зоря у результативному матчі обіграла Полісся на літніх тренувальних зборах (5:3).

Команди влаштували перестрілку вже у першому таймі. На дубль Крістіана житомирці відповіли двома влучними ударами Василя Грицука. Ще по голу у складі Зорі забили Владислав Кабаєв та Денис Нагнойний.

У другому таймі Полісся змогло скоротити відставання до мінімуму гол на рахунку Дениса Янакова. Луганці закріпили перемогу на останній хвилині поєдинку, відзначився Матеус.

Зоря здобула четверту поспіль перемогу на літньому тренувальному зборі. Раніше луганці обіграли польські Віслу Плоцьк (3:2), Корону Кельці (4:1) та Легіоновію (4:1).

Зоря розпочне новий сезон 4 серпня, коли зіграє у третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій. Суперником луганчан стане переможець протистояння Влазнія – Університатя Крайова.

Чемпіонат української Прем’єр-ліги стартує 23 серпня.

• Контрольний матч

Зоря – Полісся 5:3 (4:2)

Голи: Крістіан, 18, 42, Кабаєв, 26, Нагнойний, 30, Матеус, 90 – Грицук, 23, 44 (з пенальті), Янаков, 62.

Зоря: Мацапура, Данченко (Алефіренко, 79), Імереков, Батагов (Снурніцин, 71), Вантух (Сміян, 61), Назарина, Чурко (Хлань, 46), Крістіан (Матеус, 79), Кабаєв (Луньов, 46) Булеца (Тлумак, 79), Нагнойний (Гладкий, 61).

Полісся (стартовий склад): Кудрик, Кушніренко, Червак, Гітченко, Морговський, Чередниченко, Огіря, Козак, Морозко, Грицук, Янаков.