Зоря розписала результативну нічию з Олександрією в матчі з двома пенальті

Результат матчу визначив спірний пенальті під завісу матчу.

Заря Александрия УПЛ

Зоря розписала результативну нічию з Олександрією в матчі 29-го туру Favbet Ліги (2:2).

Команди обмінялися голами в кожному з таймів. На гол Лучкевича господарі відповіли точним ударом Хомченовського наприкінці першої половини.

У другому таймі гравці забивали вже з пенальті. Юрченко вивів Зорю вперед на 54-й хвилині.

Спірний епізод виник наприкінці матчу. Арбітр поєдинку Катерина Монзуль поставила одинадцятиметровий за фол на Дмитру Шасталу. Остаточне рішення судді винесли після перегляду VAR. Однак на повторі видно, що гравець Олександрії перебував в офсайді до фолу захисника Зорі.

Команда Віктора Скрипника набирає 54 очки і займає 4-е місце Favbet Ліги. 11 липня Зоря зіграє проти Колоса.

Олександрія йде слідом за луганчанами, набравши 44 очка. 12 липня команда Володимира Шарана зіграє проти Динамо.

Favbet Ліга. 29-й тур

Зоря – Олександрія 2:2 (1:1).
Голи: Хомченовський, 45, Юрченко, 54, з пенальті – Лучкевич, 19, Третьяков, 76, з пенальті.