Зоря в серії пенальті перемогла Олександрію і вийшла у фінал Кубка України

У вирішальному матчі команда Скрипника зіграє з Динамо

Рух – Заря где смотреть онлайн трансляцию матча

Заря, facebook.com/FCZoryaLuhansk

Зоря в серії пенальті перемогла Олександрію і стала другим фіналістом Кубка України.

Луганчани забили першими на 20-й хвилині, коли Владислав Кочергін вразив ворота Юрія Паньківа дальнім ударом. Олександрія відігралася в кінці матчі завдяки пенальті, реалізованому Валерієм Бондаренко.

В овертаймі Зоря забила другий м’яч, але він не був зарахований. В кінці додаткового часу Віктор Скрипник провів воротарську заміну: замість Ніколи Василя на серію пенальті вийшов Микита Шевченко.

Саме Шевченко став героєм серії 11-метрових, відбивши останній удар Тимура Стецькова. Перший промах допустив гравець Зорі (Дмитро Іванисеня пробив повз), але потім Каспарс Дубра відправив м’яч вище воріт.

У фіналі Кубка України Зоря зіграє з Динамо, яке раніше розгромило Агробізнес (3:0). Вирішальний матч відбудеться 13 травня в Тернополі.