Зоря за допомогою Гладкого розгромила Олександрію в контрольній грі

При цьому Гладкий офіційно ще не є гравцем луганчан.

Заря Александрия УПЛ

На стадіоні Торпедо в Запоріжжі Зоря провела товариський матч проти Олександрії. Луганчани виграли з рахунком 4:0.

Рахунок на 17-й хвилині зустрічі відкрив Олександр Гладкий, який ще офіційно не перейшов у Зорю. На 25-й хвилині другий м’яч луганчан забив Артем Громов, а на 32-й відзначився Владислав Кабаєв. Остаточний рахунок матчу на 74-й хвилині встановив Владлен Юрченко, забивши четвертий м’яч.

У першому турі нового сезону Favbet Ліги Зоря програла Десні (1:3), а Олександрія перемогла Маріуполь (4:1).

Команда Віктора Скрипника в другому турі УПЛ зустрінеться з Маріуполем, а підопічні Володимира Шарана зіграють проти Миная.