Зоря зіграла внічию із Сабахом на зборі в Туреччині

Луганці провели другий спаринг на турецьких зборах

Зоря зіграла внічию із Сабахом на зборі в Туреччині - Чемпіонат України

Заря - Погонь. Фото - twitter.com/PogonSzczecin

Зоря зіграла внічию з азербайджанським Сабахом на навчально-тренувальному зборі в Туреччині — 1:1.

Луганська команда вийшла вперед на 76-й хвилині — Максим Луньов заробив пенальті, а Єгор Назарина його реалізував. Утримати переможний рахунок чорно-білі не зуміли.

У першому спарингу на турецьких зборах Зоря програла польській Погоні з рахунком 1:3.

Наступний спаринг луганці проведуть у неділю, 23 січня, проти Актобе. Перший збір у Туреччині триватиме до 1 лютого.

Зоря посідає четверте місце в українській Прем’єр-лізі. У чвертьфіналі Кубка України команда Віктора Скрипника зіграє з Металістом.

• Контрольний поєдинок

Зоря — Сабах — 1:1

Голи: Назарина (пен.), 76 — Гулієв, 83

Зоря (перший тайм): Жилкін, Абдулаєв, Алефіренко, Алібеков, Булеца, Фаворов, Кабаєв, Нагнойний, Овусу, Снурніцин, Тлумак

Зоря (другий тайм): Жилкін (Сапутін, 61), Скорко, Байрук, Імереков, Назарина, Хомченовський, Луньов, Хлань, Шахаб, Гільєрме, Сміян