Зоря зіграла внічию з Актобе у спарингу

У складі луганської команди голами відзначилися Гладкий та Овусу

Зоря зіграла внічию з Актобе у спарингу - Чемпіонат України

Фото - zarya-lugansk.com

Зоря зіграла у результативну нічию з казахстанським Актобе у товариському матчі на навчально-тренувальних зборах у Туреччині – 2:2.

Зоря поступалася після першого тайму з рахунком 1:2. Гол у складі луганчан забив Олександр Гладкий. У другій половині гри Раймонд Овусу приніс чорно-білим нічию.

Зазначимо, що участь у матчі взяв Артем Громов, який на днях приєднався до луганської команди на зборах після конфлікту з клубним керівництвом.

У попередніх спарингах Зоря програла польській Погоні (1:3), а також зіграла внічию з Сабахом (1:1).

24 січня команда Віктора Скрипника зіграє проти Олімпійської збірної Узбекистану. Перший збір у Туреччині триватиме до 1 лютого.

• Контрольний поєдинок

ЗоряАктобе 2:2 (1:2)
Голи: Гладкий, 4, Овусу, 52

Зоря (1-й тайм): Мацапура, Абдулаєв, Алібеков, Фаворов, Гладкий, Імереков, Жуніньйо, Хлань, Хомченовський, Скорко, Сміян.

Зоря (2-й тайм): Мацапура, Алефіренко, Вернидуб, Снурніцин, Байрук, Нагнійний, Назарина, Громов, Булеца, Гільєрме, Овусу.