Зоря зіграла внічию зі Шкендією в спарингу

Команда Скрипника не зуміла обіграти представника Північної Македонії

Заря

Фото - facebook.com/fczoryaluhansk

Зоря провела черговий контрольний матч на зборі в Туреччині. Команда Віктора Скрипника зіграла внічию зі Шкендією з Північної Македонії – 1:1.

Єдиний м’яч луганчан в матчі забив Дмитро Хомченовський. В середині першого тайму півзахисник прицільно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Раніше в Туреччині Зоря зіграла внічию з Ракувом (2:2) і Войводіною (2:2), а також поступилася П’ясту (1:2).

Команда Віктора Скрипника пішла на зимову перерву на четвертому місці турнірної таблиці Favbet Ліги. Зоря відновить сезон матчем проти Десни 13 лютого.