Яремчук отримав умовну дискваліфікацію на другий матч за червону картку в грі з Кортрейком

Він також заплатить 1000 євро штрафу

Роман Яремчук, nieuwsblad.be

Український нападник бельгійського Гента Роман Яремчук отримав умовну дискваліфікацію на другий матч за пряму червону картку, яку він отримав на 22-й хвилині матчу чемпіонату Бельгії з Кортрейком (0:1).

Крім цього, українець повинен виплатити штраф сумою в 1000 євро (ще 500 євро – в разі видалення до кінця 2021 року).

Українець на 22-й хвилині зустрічі штовхнув захисника господарів Петара Голубовича, який перебував без м’яча. Арбітр після перегляду повтору показав Яремчуку пряму червону картку.

Роман не зіграє за Гент в наступному матчі чемпіонату проти Беєрсхота, який відбудеться 10 січня. Відзначимо, що українець вибачився за свій вчинок перед партнерами.

Для Яремчука поєдинок проти Кортрейка став 22-м в поточному сезоні. На рахунку українця – 11 голів і чотири ассисти.

Гент знаходиться на дев’ятому місці турнірної таблиці чемпіонату Бельгії. Відставання від лідера Брюгге становить 14 очок.