Яремчук відзначився хет-триком у матчі з Васланд-Беверен (відео)

Перший хет-трик в кар'єрі гравця

Яремчук Гент

Роман Яремчук. Фото - facebook.com/kaagent

Український нападник Гента Роман Яремчук забив три голи в першому таймі гри 11-го туру Вищої ліги Бельгії з Васланд-Бевереном.

Перший гол форвард провів на 29-й хвилині, скориставшись передачею Букарі. На 37-й хвилині Роман оформив дубль, замкнувши простріл Мохаммаді. Через сім хвилин українець довів справу до хет-трику, вийшовши один на один з кіпером гостей після передачі Одіджі-Офо. Відзначимо, що ще один гол Романа не було зараховано через гру рукою.

До цього Яремчук провів 12 матчів у складі Індіанців, відзначившись чотирма голами і двома ассистами. Для українця цей хет-трик став першим у професійній кар’єрі.

У жовтні повідомлялося, що Гент розгляне варіант з продажем Яремчука в зимове трансферне вікно. Бельгійці готові відпустити українця і шукати йому заміну, якщо отримають хорошу пропозицію.

Раніше Яремчук заявив, що “він знаходиться в футбольному клубі, а не в тюрмі”. Форвард вже подавав запит про трансфер, а в його послугах були зацікавлені Болонья і Рома.

Після першого тайму Гент веде з рахунком 4:0. Крім трьох голів Яремчука, ще один м’яч провів Дорш.