Аканджи – найкращий гравець матчу між Шотландією та Швейцарією

Захисник провів весь матч

Автор: SPORTARENA.com

Мануэль Аканджи, Getty Images

УЄФА визначив найкращого гравця у матчі 2-го туру групового етапу квартету А між Шотландією та Швейцарією на Євро-2024.

Ним став центрбек збірної Швейцарії Мануель Аканджи. Експерти УЄФА зазначили, що Аканджи впевнено виглядав у верхових єдиноборствах.

Рахунок очного протистояння між Шотландією та Швейцарією – 1:1. Шотландці відкрили рахунок у першому таймі, відзначився Скотт Мактоміней. Швейцарці відігралися через 13 хвилин – гол забив Джердан Шакірі.

Збірна Швейцарії набрала чотири очки і посідає друге місце у групі А. Шотландці з одним пунктом піднялися на третій рядок. Достроково забезпечила собі вихід до 1/8 фіналу збірна Німеччини, яка лідирує у групі А з шістьма очками.

У третьому турі Німеччина зіграє зі Швейцарією, а Угорщина зустрінеться із Шотландією. Завершальні матчі групи А відбудуться 23 червня.