Англія у вольовому стилі обіграла Нідерланди у півфіналі Євро-2024

У вирішальному матчі команда Гарета Саутгейта зустрінеться з Іспанією

Нідерланди – Англія 1:2 огляд матчу, відео голів за 10 липня

Нидерланды - Англия, фото - Getty Images

Англія у вольовому стилі обіграла Нідерланди у другому півфіналі чемпіонату Європи-2024 – 2:1.

Ораньє забили швидкий гол, вже на сьомій хвилині відзначився Хаві Сімонс чудовим ударом здалеку. Англійці відігралися ще у першому таймі – пенальті реалізував Харрі Кейн.

У першому таймі збірна Англії мала більшу перевагу на полі, хоча моменти для другого голу мали обидві команди. Після перерви Нідерланди повернули собі ініціативу, але забити не зуміли.

Команда Гарета Саутгейта вирвала перемогу наприкінці основного часу. Оллі Воткінс влучним ударом у нижній кут забив другий м’яч для своєї команди.

Дивіться також: Нідерланди – Англія. Відео голів та огляд матчу

У фіналі Англія зіграє зі збірною Іспанії, яка на день раніше перемогла Францію (2:1). Вирішальний поєдинок чемпіонату Європи-2024 відбудеться 14 липня на Олімпійському стадіоні у Берліні. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.