Франція зіграла внічию з Нідерландами на Євро-2024

Ле Бльо володіли суттєвою перевагою, але не змогли розпечатати ворота суперників

Нідерланди – Франція 0:0 огляд матчу, відео голів за 21 червня

Нидерланды - Франция, фото - Getty Images

Збірна Франції зіграла внічию з Нідерландами у другому турі групи D на чемпіонаті Європи-2024 – 0:0.

Французи контролювали хід гри більшу частину часу. Перший тайм, при цьому, пройшов приблизно в рівній боротьбі, тоді як після перерви Ле Бльо мали перевагу, проте забити не зуміли. Гол півзахисника Ораньє Хаві Сімонса було скасовано через офсайд.

Також читайте: Онлайн сьомого дня Євро-2024. Україна перемогла Словаччину, Франція і Нідерланди зіграли внічию

Після двох турів Нідерланди та Франція очолюють таблицю групи D, набравши по чотири очки. На третьому місці розташувалася Австрія, яка раніше обіграла Польщу.

У заключному турі французи зустрінуться з поляками, а Нідерланди зіграють проти Австрії. Обидва поєдинки групи D відбудуться 25 червня.