Збірна Молдови пропустила чотири м'ячі від синьо-жовтих

Головний тренер збірної Молдови: Перш за все, ми програли у пристрасті. Ми занадто бережно ставилися до суперника - Євро-2024

Сергей Клещенко. Фото - fmf.md

Головний тренер збірної Молдови Сергій Клещенко прокоментував розгромну поразку від України (0:4) у товариському матчі в Кишиневі.

Дивіться також: Молдова – Україна. Відео голів та огляд матчу

“Сьогодні збірна України за всіма параметрами перевершила нашу команду. Звісно, швидкий пропущений м’яч зіграв свою роль. Потім ми не змогли зібратися. Перш за все, ми програли у пристрасті. Ми занадто бережно ставилися до суперника. Не знаю, із чим це пов’язано. По перерві моя команда намагалася змінити ситуацію. Можливо, у певних моментах нам це вдалося. Але ми пропустили ще два голи, і результат виявився закономірним”, – сказав Клещенко.

Україна забила по два голи у кожному з таймів. У першій половині зустрічі відзначилися Роман Яремчук та Віктор Циганков, у другій – Артем Довбик та Георгій Судаков.

Спаринг із Молдовою став для української команди третім та останнім у рамках підготовки до Євро-2024. Раніше у Нюрнберзі синьо-жовті зіграли внічию з Німеччиною (0:0), а у Варшаві програли Польщі (1:3).

Завтра, 12 червня, збірна України перебереться до Вісбадену — свого базового міста під час континентальної першості. На груповому етапі ЧЄ-2024 синьо-жовті зіграють зі збірними Румунії (17 червня), Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Матчі пройдуть, відповідно, у Мюнхені, Дюссельдорфі та Штутгарті.

Молдова наступний міжнародний матч проведе 7 вересня вдома проти Мальти у першому турі Дивізіону D Ліги націй.