Грузія забила дебютний гол на чемпіонатах Європи (відео)

Історичний удар на рахунку Жоржа Мікаутадзе

Грузія забила дебютний гол на чемпіонатах Європи (відео) - Євро-2024

Сборная Грузии, Евро-2024. Фото - Getty Images

Форвард збірної Грузії Жорж Мікаутадзе на 32-й хвилині матчу першого туру чемпіонату Європи-2024 проти Туреччини вписав своє ім’я в історію.

Грузини сьогодні дебютували на великих турнірах, на 25-й хвилині пропустили від Мерта Мюлдюра, а через невеликий відрізок часу зуміли забити історичний гол. Мікаутадзе зробив це ударом у дотик у ближній кут з передачі Гіоргі Кочорашвілі. Не обійшлося і без помилки голкіпера турків Мерта Ґюнока.

Після першого тайму у поєдинку нічия 1:1. Пізніше сьогодні відбудеться заключний матч першого туру – у ньому зустрінуться ще два представники квартету F Португалія та Чехія (початок – о 22:00).

Нагадаємо, Грузія пробилася на історичний для себе континентальний форум через плей-оф, послідовно здобувши перемоги над Люксембургом (2:0) та Грецією (0:0, 4:2 за пенальті).