Гюлер визнаний гравцем матчу Туреччина – Грузія на Євро-2024

19-річний півзахисник забив переможний гол розкішним ударом з-за меж штрафного майданчика

Гюлер визнаний гравцем матчу Туреччина - Грузія на Євро-2024 - Євро-2024

Арда Гюлер. Фото - Getty Images

Півзахисника збірної Туреччини та мадридського Реала Арду Гюлера визнано найкращим гравцем матчу першого туру чемпіонату Європи-2024 проти команди Грузії.

Атакувальний футболіст провів на полі 78 хвилин. У середині другого тайму він розкішним ударом з лівої з-за меж штрафного вразив дальній верхній кут – і, як згодом з’ясувалося, приніс своїй команді непросту перемогу в яскравому протистоянні (3:1).

Цей гол допоміг 19-річному Гюлеру увійти до п’ятірки наймолодших гравців, які забивали на чемпіонатах Європи – у більш ранньому віці це вдавалося лише Йоану Фонлантену, Вейну Руні, Ренату Саншешу та Драгану Стойковичу.

Заодно Арда потіснив із топ-5 Кріштіану Роналду. Останній, до речі, найближчими хвилинами дебютує на своєму шостому ЧЄ поспіль. Станеться це у заключному поєдинку першого туру між Португалією та Чехією.