Іспанія переграла Італію у центральному матчі другого туру Євро-2024

Фурія Роха здобула другу перемогу на турнірі та достроково виграла групу B

Іспанія – Італія 1:0 огляд матчу, відео голів за 20 червня

Испания - Италия. Фото - Getty Images

Іспанія виявилася сильнішою за Італію і за рахунком, і за грою в поєдинку другого туру групи B чемпіонату Європи-2024 – 1:0.

Матч у Гензелькірхені проходив за явної переваги Фурії Рохи. У першому таймі близькими до голу були Педрі, Ніко Вільямс, Альваро Мората, Фабіан Руїс, але Італію рятували реакція Джанлуїджі Доннарумми і неточність тих, хто бив.

На десятій хвилині другої половини зустрічі зусилля команди Луїса де ла Фуенте принесли успіх: Вільямс прострілив, Мората торкнувся, а Доннарумма в падінні направив м’яч прямо в ногу Ріккардо Калафіорі.

Італія вимушено пішла вперед, але зі створенням моментів у неї, як і колись, не клеїлося. Піренейці могли закривати гру в контратаках, але красивим ударам Ламіна Ямала та Вільямса не вистачило сантиметрів, а Айосе Перес наприкінці двічі поспіль програв дуель Доннаруммі.

Іспанія здобула другу перемогу поспіль і з різницею м’ячів 4:0 достроково вийшла до 1/8 фіналу, причому з першого місця. Італія залишилася другою, і в третьому турі її чекає битва з Хорватією. Для виходу в плей-оф команді Лучано Спаллетті буде достатньо нічиєї.