Іспанія здобула вольову перемогу над Францією та вийшла у фінал Євро-2024

Суперник іспанської збірної визначиться завтра у протистоянні Нідерланди – Англія

Іспанія – Франція 2:1 огляд матчу, відео голів за 9 липня

Испания - Франция. Фото - Getty Images

Відбувся перший півфінальний матч Євро-2024 – збірна Іспанії здобула вольову перемогу над Францією (2:1).

Рахунок був відкритий вже на 9-й хвилині – Кіліан Мбаппе м’яко навісив у штрафний майданчик, а Рандал Коло-Муані з лінії воротарської головою переправив м’яч у сітку воріт Унаї Сімона.

У ролі наздоганяючої Іспанія була недовго – вже на 21-й хвилині красивим обвідним ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився юний Ламін Ямаль. Вінгер увійшов в історію як наймолодший автор забитого м’яча в історії чемпіонатів Європи – на момент сьогоднішнього матчу Ямалю виповнилося 16 років та 362 дні. А ще за чотири хвилини Іспанію вперед вивів Дані Ольмо, який і встановив остаточний рахунок на табло.

Дивіться також: Іспанія – Франція. Відео голів та огляд матчу

Суперник команди Луїса де ла Фуенте у фіналі Євро-2024 визначиться завтра у протистоянні Нідерланди – Англія. Фінал цього Євро пройде 14 липня на Олімпійському стадіоні в Берліні. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.