Лікар збірної України: В Миколенка травма стопи, ушкодження суглоба Лісфранка

Точні терміни відновлення не називаються

Лікар збірної України: В Миколенка травма стопи, ушкодження суглоба Лісфранка - Євро-2024

Виталий Миколенко (слева), t.me/uafukraine

Лікар збірної України Роман Жолобайлюк оцінив пошкодження захисника синьо-жовтих Віталія Миколенка, яке гравець отримав у спарингу з Молдовою (4:0).

“Найголовніше, хочу сказати, це те, що це інша кінцівка. Але травма досить цікава. Це не є травмою гомілковостопного суглоба. Це травма стопи. Там є такий цікавий суглоб, який називається Лісфранком. Ось ця зона у нього отримала ушкодження”.

“Щодо термінів реабілітації та ступеня пошкодження ми зможемо говорити після того, як зробимо МРТ. Вчора, дякувати Богу, після комп’ютерної томографії, яка оцінює стан кісткової системи, кісткову патологію не виявили”.

У середині першого тайму поєдинку в Кишиневі, за рахунку 1:0 на користь команди Сергія Реброва, Миколенко на лівому фланзі атаки невдало зіштовхнувся із суперником (Артуром Крачуном) та пошкодив праву ногу. Через три хвилини він повернувся на поле, успішно зіграв в обороні, але одразу після цього знову відчув біль і не зміг продовжити гру.

Україна здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0, а Миколенка було визнано «Левом матчу».

Цей спаринг став третім та останнім для команди Реброва у рамках підготовки до Євро-2024. Раніше у Нюрнберзі синьо-жовті зіграли внічию з Німеччиною (0:0), а у Варшаві програли Польщі (1:3).

Вчора, 12 червня, збірна України прибула до Вісбадену — свого базового міста під час континентальної першості. Сьогодні, 13 червня, команда Реброва проведе відкрите тренування на стадіоні “BRITA-Arena”.

На груповому етапі ЧЄ-2024 синьо-жовті зіграють зі збірними Румунії (17 червня), Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Матчі пройдуть, відповідно, у Мюнхені, Дюссельдорфі та Штутгарті.