Травму, отриману у спарингу проти Молдови, Віталій характеризує як "просто нещасний випадок"

Миколенко: Сподіваюся, що відновлюся якнайшвидше. Поки що не можу сказати, коли саме - Євро-2024

Сергей Ребров, Виталий Миколенко, фото - Getty Images

Захисник збірної України Віталій Миколенко прокоментував ситуацію зі своєю травмою, яку він отримав у першому таймі виїзного контрольного матчу проти Молдови.

“Я був розлючений, тому що тижнями готувався до цього матчу, адже це остання гра перед Євро, і травмувався на рівному місці. Це було важко морально, але команда підтримала мене і мені приємно, що у мене є такі «тімейти»”.

“Це просто нещасний випадок. Після ушкодження я вирішив спробувати вийти на поле, пробігтися, зрозуміти чи болить мені чи ні. Таки не міг на ногу ступати і попросив заміну”.

“Мені дуже приємно, що вболівальники підтримали мене, зробивши Левом Матчу. Для мене це важливо. Сподіваюся, що відновлюся якнайшвидше. Не скажу, коли я повернуся, бо ще сам не знаю”.

Нагадаємо, в середині першого тайму поєдинку в Кишиневі, за рахунку 1:0 на користь команди Сергія Реброва, Миколенко невдало зіштовхнувся із суперником (Артуром Крачуном) та пошкодив праву ногу. Через три хвилини він повернувся на поле, успішно зіграв в обороні, але одразу після цього знову відчув біль і не зміг продовжити гру. Замість захисника Евертона на 30-й хвилині вийшов Олександр Зінченко.

Україна здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0, а Миколенка було визнано “Левом матчу”.

Цей спаринг став третім та останнім для команди Реброва у рамках підготовки до Євро-2024. Раніше у Нюрнберзі синьо-жовті зіграли внічию з Німеччиною (0:0), а у Варшаві програли Польщі (1:3).

Сьогодні, 12 червня, збірна України прибула до Вісбадену — свого базового міста під час континентальної першості. Завтра, 13 червня, команда Реброва проведе відкрите тренування на стадіоні “BRITA-Arena”.

На груповому етапі ЧЄ-2024 синьо-жовті зіграють зі збірними Румунії (17 червня), Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Матчі пройдуть, відповідно, у Мюнхені, Дюссельдорфі та Штутгарті.

Джерело: ВЗБІРНА