Нідерланди – Англія. Відео голів та огляд матчу

У цьому матчі визначився другий фіналіст Євро-2024.

Нидерланды - Англия, фото - Getty Images

У матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи-2024 збірна Англії у компенсований час вирвала перемогу над командою Нідерландів.

Вже на старті гри нідерландці вийшли вперед завдяки класному удару Хаві Сімонса здалеку. Але за кілька хвилин англійці зрівняли рахунок зусиллями Харрі Кейна, який реалізував пенальті.

У другому таймі обидві команди довгий час не могли відзначитись знову. Але наприкінці гри перемогу команді Гарета Саутгейта приніс Оллі Воткінс, який вийшов на заміну.

Нагадаємо, у першому півфінальному матчі Євро-2024 збірна Іспанії обіграла команду Франції (2:1).

Фінал Євро-2024 пройде 14 липня на Олімпійському стадіоні у Берліні. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

• 1:0 – Сімонс, 7

• 1:1 – Кейн, 18, з пенальті

• 1:2 – Воткінс, 90+1