Нідерланди розгромили Ісландію у контрольному матчі

Команда Кумана стартує на Євро-2024 матчем з Польщею 16 червня

Нідерланди - Ісландія 4:0 огляд матчу, відео голів за 10 червня

Нидерланды - Исландия. Фото - Getty Images

Збірна Нідерландів провела заключний спаринг перед чемпіонатом Європи-2024. Підопічні Рональда Кумана у Роттердамі впевнено перемогли Ісландію – 4:0.

Господарі поля вийшли вперед у середині першого тайму зусиллями Хаві Сімонса. Після перерви Верджіл ван Дейк збільшив перевагу нідерландської збірної, а ближче до кінця зустрічі Доніел Мален та Ваут Вегхорст довели рахунок до розгрому. Ісландія пішла з поля без забитих м’ячів.

На Євро-2024 збірна Нідерландів виступить у групі D. Команда Кумана зіграє з Польщею (16 червня), Францією (21 червня) та Австрією (25 червня).

Ісландія не пробилася на чемпіонат Європи-2024, програвши Україні (1:2) у фіналі плей-офф кваліфікації.