Німеччина – Шотландія. Відео голів та огляд матчу

Команда Нагельсманна не залишила суперникам шансів

Німеччина – Шотландія. Відео голів та огляд матчу - Євро-2024

Германия - Шотландия. Фото - Getty Images

Німеччина та Шотландія зустрілися у Мюнхені у матчі-відкритті чемпіонату Європи-2024. Господарі континентальної першості здобули розгромну перемогу з рахунком 5:1.

У першому таймі підопічні Юліана Нагельсманна, який став наймолодшим тренером в історії чемпіонатів Європи, не залишили суперникам шансів – 3:0. Автором першого голу Євро-2024 став Флоріан Вірц.

Зазначимо, що перед перервою червону картку отримав захисник збірної Шотландії Раян Портеус.

У другій половині зустрічі Ніклас Фюллькруг забив четвертий м’яч Бундестім. Шотландці скоротили відставання завдяки автоголу Антоніо Рюдігера, проте останнє слово у поєдинку залишилося за господарями поля.

Читайте також: Україна – у півфіналі, досягнення Пепе та Роналду, вікова планка від Ямаля, трофейне прощання Крооса. Сім подій, на які чекаємо на Євро-2024 і як їх оцінюють букмекери

У групі А, окрім Німеччини та Шотландії, також зіграють Угорщина та Швейцарія – вони свій матч проведуть завтра, 15 червня (початок – о 16:00 за київським часом).

• 1:0 – Вірц, 10

• 2:0 – Мусіала, 19

• 3:0 – Гаверц, пенальті, 45+1

• 4:0 – Фюллькруг, 68

• 4:1 – Рюдігер, автогол, 87

• 5:1 – Джан, 90+3