Німеччина в більшості розгромила Шотландію у матчі-відкритті Євро-2024

Бундестім досяг великого рахунку ще до перерви

Німеччина – Шотландія 5:1 огляд матчу, відео голів за 14 червня

Германия - Шотландия. Фото - Getty Images

Німеччина у Мюнхені без проблем розгромила Шотландію у стартовому поєдинку чемпіонату Європи-2024 – 5:1.

Господарі домінували від початку і закономірно трансформували гігантську перевагу в швидкий гол. Йозуа Кімміх з правого флангу викотив на Флоріана Вірца, і той завдав крученого удару низом. Не обійшлося без помилки голкіпера Ангуса Ганна, який дотягнувся до м’яча, але не завадив йому перетнути лінію.

Другий м’яч прийшов невдовзі – Мусіала відзначився класним ударом після скидки Кая Гаверца. Примара інтриги зникла перед перервою – Клеман Тюрпен після перегляду відеоповтору видав пряму червону картку Раяну Портеусу за невдалий підкат під Ілкая Гюндогана, а Гаверц реалізував пенальті.

Дивіться також: Німеччина – Шотландія. Відео голів та огляд матчу

Другий тайм перетворився на формальність. Рекордсмен Юліан Нагельсманн не соромився ранніх замін, рекордсмен Мануель Ноєр відверто сумував. Фаворит збільшив перевагу на 68-й хвилин – якісним ударом після швидкої комбінації відзначився джокер Ніклас Фюллькруг.

Шотландія примудрилася забити гол престижу, не завдавши за всю гру жодного удару. Стандарт, рикошет, скидка Скотта Маккенни – і м’яч влетів у сітку від голови Антоніо Рюдігера. Але у компенсований час господарі відзначилися ще раз – прицільний удар з півкола завдав Емре Джан.

ЧЄ-2024 продовжиться завтра, 15 червня, трьома матчами у групах А та В.

• Євро-2024. Група А. 1-й тур

Німеччина – Шотландія – 5:1 (3:0)

Голи: Вірц, 10, Мусіала, 19, Гаверц, 45+1, пен., Фюллькруг, 68, Джан, 90+3 – Рюдігер, 87, автогол

Вилучення: Портеус (Ш), 44