Усі ключові події чергового ігрового дня чемпіонату Європи-2024 з футболу у щоденній онлайн трансляції

Онлайн 22-го дня Євро-2024. Нідерланди обіграли Туреччину, Англія перемогла Швейцарію у серії пенальті - Євро-2024

Нидерланды - Турция. Фото - Getty Images

З 14 червня по 15 липня в Німеччині проходить чемпіонат Європи з футболу. Протягом місяця 24 найкращі збірні Європи, серед яких і Україна, визначать нового чемпіона континенту. Sport Arena в щоденній онлайн трансляції стежитиме за ключовими подіями турніру.

В 1/2 фіналу Євро-2024 зіграють:

• 9 липня. 22:00. Іспанія – Франція
  • 10 липня. 22:00. Нідерланди – Англія

Збірна Нідерландів стала останнім півфіналістом чемпіонату Європи-2024. Підопічні Рональда Кумана здобули вольову перемогу над Туреччиною – 2:1.

Цікаво, що переможця зустрічі визначив черговий автогол. На 76-й хвилині м’яч у свої ворота відправив Мерт Мюлдюр.

• Євро-2024. 1/4 фіналу

Нідерланди – Туреччина – 2:1 (0:1)
Голи: Де Врей, 70, Мюлдюр, 76, авт. – Акайдин, 35

Стали відомі стартові склади на другий матч сьогоднішнього ігрового дня, в якому зіграють збірні Нідерландів та Туреччини.

Збірна Англії у серії пенальті обіграла Швейцарію та пробилася до півфіналу чемпіонату Європи-2024.

Основний час зустрічі завершився з рахунком – 1:1. На гол Бріля Емболо (75-та хвилина) англійці відповіли результативним ударом Бакайо Сака (80-та хвилина).

Цікаво, що англійці у своїй історії лише тричі програвали швейцарцям. Востаннє – 1981-го року. А наставник Трьох Левів Гарет Саугейт не поступався Швейцарії ні як футболіст, ні як тренер.

Дивіться також: Англія – Швейцарія пряма трансляція матчу 1/4 фіналу Євро-2024 MEGOGO

Англія – Швейцарія – 1:1, 5:3 пен. (0:0, 1:1, 0:0)
Голи: Сака, 80 – Емболо, 75

Стали відомі стартові склади на перший матч сьогоднішнього ігрового дня, в якому зіграють збірні Англії та Швейцарії.

Гарет Саутгейт та Мурат Якін, наставники збірних Англії та Швейцарії відповідно, прокоментували прийдешній матч 1/4 фіналу.

“Все, що має зараз значення – це вихід Англії в черговий півфінал. Хочеться зіграти якнайкраще. Кожна команда хоче привести всіх у захват. Ми зустрічалися із суперниками, які доставили нам величезні труднощі, а від нашої команди були величезні очікування”, – заявив Саутгейт.

“Ми не знаємо, що планує робити Англія. У свою чергу, ми показали, що може грати з топ-командами – Італією та Німеччиною. Тому нам вдасться доставити проблеми і Англії”, – сказав Якін.

Букмекери також не залишилися осторонь сьогоднішніх матчів і дали свої котирування на поєдинки 1/4 фіналу Євро-2024: Англія – Швейцарія та Нідерланди – Туреччина.

Нагадаємо, вже відома одна півфінальна пара Євро-2024 – збірна Іспанії гратиме проти команди Франції. Зустріч відбудеться 9 липня о 22:00 та пройде на Альянц Арені.

6 липня. Сьогодні відбудуться заключні матчі у рамках 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2024. Матч Англія – Швейцарія розпочнеться о 19:00 за київським часом, а поєдинок Нідерланди – Туреччина стартує о 22:00.