Онлайн сьомого дня Євро-2024. Україна перемогла Словаччину, Франція та Нідерланди зіграли внічию

Усі ключові події чергового ігрового дня чемпіонату Європи-2024 з футболу у щоденній онлайн трансляції

Євро-2024 онлайн сьомого дня. Україна грає зі Словаччиною, Польща зустрінеться з Австрією, Нідерланди – із Францією

Словакия - Украина. Фото - Getty Images

З 14 червня по 15 липня в Німеччині проходить чемпіонат Європи з футболу. Протягом місяця 24 найкращі збірні Європи, серед яких і Україна, визначать нового чемпіона континенту. Sport Arena в щоденній онлайн трансляції стежитиме за ключовими подіями турніру.

У заключному матчі ігрового дня Франція та Нідерланди не визначили переможця – 0:0. Цікаво, що на 69-й хвилині було скасовано гол нідерландського півзахисника Хаві Сімонса.

Лідер Ле Бльо Кіліан Мбаппе, який зламав ніс у поєдинку першого туру проти Австрії (1:0), сьогодні на полі не з’явився. Весь матч форвард провів на лаві запасних.

Зазначимо, що Польща стала першою збірною, яка втратила шанси на вихід у плей-оф Євро-2024. Поляки достроково посіли останнє місце у групі D.

• Чемпіонат Європи-2024. Група D. 2-й тур

Нідерланди – Франція – 0:0 (0:0)

“Проти Словаччини була справжня збірна, а не та, що у першій грі проти Румунії”, – заявив воротар збірної України Анатолій Трубін.

Півзахисник Олександр Зінченко поділився очікуваннями від вирішального матчу проти Бельгії. “Якщо ми хочемо перемагати такі команди, якщо хочемо вийти з цієї групи, нам потрібно показати свою найкращу гру”.

Головний тренер збірної Словаччини Франческо Кальцона віддав належне українській команді. «Сьогодні ми грали проти дуже сильного суперника. Я пишаюся своїми хлопцями. Ми віддали супернику останні 30 хвилин зустрічі, в які нас і покарали».

Микола Шапаренко, один із героїв матчу проти Словаччини, прокоментував другий гол збірної України: “Під час гри все дуже швидко відбувається, не встигаєш хвилюватися, заб’є форвард чи ні. Побачив, що Роман виконав гарний рух – дуже пощастило, що передача пройшла, голкіпер не вийшов, а Яремчук забив переможний м’яч”. Зазначимо, що Шапаренко став першим після Андрія Шевченка гравцем київського Динамо, який забив гол за збірну України на чемпіонаті Європи.

Збірна Польщі програла Австрії у другому турі групи D чемпіонату Європи-2024 – 1:3. У австрійців відзначилися Гернот Траунер, Крістоф Баумгартнер та Марко Арнаутович, у поляків гол забив Кшиштоф Пйонтек.

Польща зазнала другої поразки на турнірі та замикає турнірну таблицю квартету D. Австрія набрала перші очки та піднялася на третє місце.

Польща – Австрія – 1:3 (1:1)
Голи: Пйонтек, 30 – Траунер, 9, Баумгартнер, 66, Арнаутович, 78, пен.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров залишився задоволений вольовою перемогою над Словаччиною. “Дуже радий за гравців. Ми дуже добре відреагували на пропущений гол. Ми поміняли деякі позиції у нашому високому пресингу у перерві. Футболісти, які вийшли з лави запасних, покращили нашу гру. Найголовніше, ми показали свій дух. Ми справді намагалися змінити результат і заслужили на перемогу”.

Не залишився осторонь успіху національної збірної і президент України Володимир Зеленський. “Україна, яка б’ється. Україна, яка тримає удар і долає перешкоди. Україна, яка здатна перемагати! Саме це сьогодні робить національна збірна України з футболу. Так тримати, хлопці! Попереду надважлива битва, тож разом і до кінця! Слава Україні!”.

Збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною у другому турі Євро-2024 – 2:1.

Також дивіться: Словаччина — Україна. Відео голів та огляд матчу

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь Словаччини. Україна продовжила невтішну серію, пропустивши у всіх своїх 13 матчах на чемпіонатах Європи.

У другій половині зустрічі команда Сергія Реброва проявила характер і здобула перемогу завдяки голам Миколи Шапаренка і Романа Яремчука, який вийшов на заміну. Україна з 3 очками в активі зберігає шанси на вихід у плей-оф Євро-2024.

• Чемпіонат Європи-2024. Група E. 2-й тур

Словаччина – Україна – 1:2 (1:0)
Голи: Шранц, 17 – Шапаренко, 54, Яремчук, 80

Сьогоднішній поєдинок проти Словаччини став для півзахисника Олександра Зінченка 65-м у складі збірної України. Форвард Артем Довбик провів 30-й матч за національну команду.

Тим часом став відомий стартовий склад збірної України на матч другого туру групового етапу Євро-2024 проти Словаччини. Сергій Ребров зробив чотири заміни, порівняно з першим матчем континентальної першості проти Румунії. З перших хвилин з’являться воротар Анатолій Трубін, захисник Олександр Тимчик, хавбек Володимир Бражко та вінгер Андрій Ярмоленко.

Зробити ставку на матч

Зі Словаччиною збірна України зіграє у жовтому комплекті форми. У матчі з Румунією, нагадаємо, українська команда грала у синьому.

До заявки збірної України на матч зі Словаччиною увійшли усі 26 футболістів. У тому числі й Віталій Миколенко, який пропустив гру з Румунією та відновлюється після травми.

21 червня. Момент істини для збірної України. Після розгрому у першому турі від Румунії (0:3) українську збірну у грі зі Словаччиною влаштує лише перемога. Матч Словаччина – Україна, який розпочнеться о 16:00, відкриє ігрову програму дня. Цей матч стане єдиним сьогодні у групі Е. У квартеті D зіграють Польща – Австрія (19:00) та Нідерланди – Франція (22:00).