Португалія вирвала вольову перемогу над Чехією на Євро-2024

Партнери зуміли привітати Роналду та Пепе з унікальними досягненнями

Португалія – Чехія 2:1 огляд матчу, відео голів за 18 червня

Португалия - Чехия. Фото - Getty Images

Португалія у драматичному стилі переграла Чехію у першому турі чемпіонату Європи-2024, поступаючись у ході зустрічі – 2:1.

Команда Роберто Мартінеса весь поєдинок мала перевагу, але чехи успішно стримували її атакувальні потуги.

Щойно минула година гри, як підопічні Івана Гашека повели у рахунку – з першого ж удару в площину воріт. Удар вийшов на славу – з-за меж штрафного, від штанги. Наніс його Лукаш Провод.

Незабаром лідер відігрався. Гол вийшов курйозним – Іржі Станек відбив скидку Нуну Мендеша в ногу Робіну Гранацу, від якої м’яч відскочив у ворота.

Довго спроби португальців вирвати перемогу залишилися марними. На 87-й хвилині Діогу Жота таки відзначився, добивши м’яч, що відскочив від штанги, після удару Кріштіану Роналду, але взяття воріт було скасовано через офсайд у легенди.

І все-таки фаворит домігся свого: на другій компенсованій хвилині простріл Педру Нету вкрай невдало перервав той самий Гранац, і Франсішку Консейсау розстріляв ворота.

Партнери змогли привітати Роналду з унікальним досягненням – 39-річний форвард увійшов до історії, зігравши на шостому чемпіонаті Європи. Одночасно 41-річний захисник Пепе став найбільш віковим футболістом, який вийшов на поле, в історії ЧЄ.

У наступному турі 22 червня Португалія зіграє із Туреччиною, яка раніше обіграла Грузію 3:1.