Шапаренко забив перший гол збірної України на Євро-2024 (відео)

Синьо-жовті не повторили сумний досвід Євро-2016

Шапаренко забив перший гол збірної України на Євро-2024 (відео) - Євро-2024

Николай Шапаренко. Фото - Getty Images

Півзахисник київського Динамо Микола Шапаренко став автором першого голу збірної України на чемпіонаті Європи-2024.

Перший м’яч на Євро-2024 синьо-жовті забили у матчі другого туру групи E проти Словаччини. На 54-й хвилині Шапаренко прицільним ударом зробив рахунок 1:1, півзахиснику асистував Олександр Зінченко.

Також дивіться: Словаччина — Україна. Відео голів та огляд матчу

Для Шапаренка це другий гол у кар’єрі за національну команду. Загалом півзахисник провів 33 матчі за збірну України.

Зазначимо, що збірна України не повторила сумний досвід Євро-2016. Тоді синьо-жовті зазнали трьох поразок (0:2, 0:2, 0:1) на груповій стадії, не забивши жодного голу.

У матчі Словаччина – Україна йде другий тайм, рахунок – 1:1. За перебігом поєдинку можна стежити у нашій інформативній текстовій трансляції.