Словаччина – Україна. Відео голів та огляд матчу

Вольова перемога української збірної

Словаччина – Україна. Відео голів та огляд матчу - Євро-2024

Словакия - Украина. Фото - Getty Images

Збірна України провела другий матч на чемпіонаті Європи-2024. У Дюссельдорфі команда Сергія Реброва здобула вольову перемогу над Словаччиною – 2:1.

Вже на 17-й хвилині зустрічі Іван Шранц вивів словаків вперед. Україна продовжила сумну серію, пропустивши у всіх своїх 13 матчах на чемпіонатах Європи.

У другому таймі українці зуміли перевернути поєдинок. Автором дебютного голу синьо-жовтих на Євро-2024 став Микола Шапаренко, який відзначився після пасу Олександра Зінченка. Потім Роман Яремчук після асисту Шапаренка зумів проштовхнути м’яч у ворота Мартіна Дубравки.

Збірна України набрала три очки та піднялася на друге місце у групі Е. Ще один поєдинок другого туру нашого квартету між Бельгією та Румунією пройде 22 червня.

У заключному турі Україна зіграє з Бельгією, Словаччина — з Румунією. Обидва поєдинки відбудуться 26 червня.

• 1:0 – Шранц, 17

• 1:1 – Шапаренко, 54

• 1:2 – Яремчук, 80