Судаков: Все залежить тільки від нас. Це ще не кінець

21 червня синьо-жовті намагатимуться реабілітуватися у поєдинку зі Словаччиною

Судаков: Все залежить тільки від нас. Це ще не кінець - Євро-2024

Георгий Судаков. Фото - Getty Images

Півзахисник збірної України Георгій Судаков вибачився за гнітючий результат його команди у першому турі чемпіонату Європи-2024 проти Румунії, при цьому видавши заряд оптимізму.

“Хочу вибачитися перед вболівальниками за такий результат і таку гру. Але треба підняти голову, ми маємо два фінали”.

“Все залежить тільки від нас! Це ще не кінець”, – підсумував 21-річний українець.

Нагадаємо, вчора, 17 червня, синьо-жовті стартували на континентальному форумі з нищівної поразки від збірної Румунії – 0:3.

Підопічні Едварда Йорданеску мінімально виграли перший тайм завдяки голу після перехоплення пасу Андрія Луніна від своїх воріт, а одразу після перерви завдали подвійного удару. Спочатку румуни реалізували контратаку, а потім домоглися розгрому після розіграшу м’яча з кутового за незрозумілої пасивності української оборони.

Матч проти Румунії став для України 12-м у рамках фінальних частин ЧЄ. Синьо-жовті зазнали дев’ятої поразки, причому в кожному з поєдинків вони незмінно пропускали. Більше того: українська команда другий форум поспіль пропускає тричі у стартовому матчі.

У другому турі Україна 21 червня зіграє зі Словаччиною, яка вчора сенсаційно обіграла Бельгію (1:0). Початок зустрічі у Дюссельдорфі – о 16:00.

У заключному матчі групового етапу команда Сергія Реброва зустрінеться із Бельгією 26 червня.

Джерело: Инстаграм Георгия Судакова