Тілеманс забив третій за швидкістю гол в історії чемпіонатів Європи (відео)

Бельгійцям знадобилося лише 73 секунди, щоб повести у рахунку проти Румунії

Тілеманс забив третій за швидкістю гол в історії чемпіонатів Європи (відео) - Євро-2024

Юри Тилеманс. Фото - Getty Images

Півзахисник збірної Бельгії Юрі Тілеманс увійшов до топ-3 авторів найшвидших голів в історії фінальних турнірів чемпіонатів Європи.

27-річний футболіст Астон Вілли після скидки Ромелу Лукаку відзначився влучним ударом у нижній кут воріт збірної Румунії у поєдинку другого туру Євро-2024. Гол був зафіксований на часовій відмітці 1 хвилина та 13 секунд – це третій за швидкістю результат в історії Євро.

Нагадаємо, що найшвидший гол не лише поточного турніру, а й за всю історію чемпіонатів Європи було забито 15 червня у матчі першого туру Італія – Албанія. Своє ім’я в історію вписав Недім Байрамі, який вразив ворота Джанлуїджі Доннарумми на 23-й секунді. На другій позиції – російський гравець Дмітрій Кіріченко, який забив гол на 67-й секунді матчу проти Греції на Євро-2004.

В останньому поєдинку другого туру завершився перший тайм, рахунок – 1:0 на користь Бельгії. Якщо зустріч завершиться перемогою команди Доменіко Тедеско з різницею менш ніж у шість голів, у групі Е складеться оригінальна ситуація: перед вирішальним туром у всіх чотирьох команд буде по три очки, причому Україна замикатиме таблицю через найгіршу різницю м’ячів.