Угорщина на останніх хвилинах вирвала перемогу над Шотландією та посіла третє місце у групі А

Переможний гол забив Кевін Чобот

Шотландія – Угорщина 0:1 огляд матчу, відео голів за 23 червня

Шотландия - Венгрия, фото - Getty Images

У матчі третього туру групового етапу чемпіонату Європи збірна Угорщини у компенсований час вирвала перемогу над Шотландією з рахунком 1:0.

Турнірне становище зобов’язувало обидві команди грати на перемогу у цій зустрічі, адже нічийний результат не влаштовував ні шотландців, ні угорців. У першому таймі у складі угорської збірної міг відзначитися Віллі Орбан, а після перерви Угорщина претендувала на пенальті, але головний арбітр матчу вирішив не призначати одинадцятиметровий удар.

Поєдинок затьмарила травма угорського нападника Барнабаша Варги, який у середині другого тайму зіткнувся з голкіпером суперника та був змушений залишити поле на ношах.

Через цей інцидент до основного часу матчу було додано 10 хвилин і наприкінці гри Угорщина все ж таки вирвала важливу перемогу завдяки голу Кевіна Чобота.

У паралельному матчі квартету А Німеччина вирвала нічию у Швейцарії (1:1) та вийшла у плей-офф Євро-2024 з першого місця. Угорщина набрала 3 очки та посіла третю позицію. В активі Шотландії один пункт та останнє місце.