Україна провела закрите тренування, Миколенко – у загальній групі

Синьо-жовті працюють перед матчем зі Словаччиною

Автор: SPORTARENA.com

Фото - uaf.ua

Збірна України провела чергову тренувальну сесію перед матчем другого туру групового етапу Євро-2024 зі Словаччиною.

Синьо-жовті провели закрите тренування від ЗМІ. При цьому в розпорядженні Сергія Реброва всі 26 футболістів, включаючи захисника Віталія Миколенка, який пропустив матч із Румунією і раніше працював за індивідуальною програмою.

17 червня синьо-жовті стартували на континентальному форумі з нищівної поразки від збірної Румунії – 0:3.

Підопічні Едварда Йорданеску мінімально виграли перший тайм завдяки голу після перехоплення пасу Андрія Луніна від своїх воріт, а одразу після перерви завдали подвійного удару. Спочатку румуни реалізували контратаку, а потім домоглися розгрому після розіграшу м’яча з кутового за незрозумілої пасивності української оборони.

Матч проти Румунії став для України 12-м у рамках фінальних частин ЧЄ. Синьо-жовті зазнали дев’ятої поразки, причому в кожному з поєдинків вони незмінно пропускали. Більше того: українська команда другий форум поспіль пропускає тричі у стартовому матчі.

У другому турі Україна 21 червня зіграє зі Словаччиною, яка сенсаційно обіграла Бельгію (1:0). Початок зустрічі у Дюссельдорфі – о 16:00.

Гру обслужить бригада рефері на чолі з англійцем Майклом Олівером. Матч на медіасервісі MEGOGO прокоментують Вадим Скічко та Роберто Моралес.