Вірц – автор першого голу на Євро-2024 (відео)

Молодий лідер Баєра вразив ворота збірної Шотландії

Вірц – автор першого голу на Євро-2024 (відео) - Євро-2024

Флориан Вирц. Фото - Getty Images

Автором історичного дебютного голу чемпіонату Європи-2024 став півзахисник збірної Німеччини Флоріан Вірц, який на 10-й хвилині матчу-відкриття вразив ворота Шотландії.

Бундестім з перших секунд домінував і зумів перетворити перевагу у швидкий забитий м’яч. Йозуа Кімміх з правого флангу викотив на гравця Баєра, і той завдав крученого удару низом. Не обійшлося без помарки голкіпера Ангуса Ганна, який дотягнувся до м’яча, але не завадив йому перетнути лінію.

Цим поєдинком стартувала континентальна першість. Зустріч відбувається у Мюнхені на «Альянц-Арені». Гру судить француз Клеман Тюрпен. До середини першого тайму рахунок вже 2:0, на 19-й хвилині перевагу Німеччини подвоїв Джамал Мусіала.

У групі А, окрім німецької та шотландської команд, також беруть участь Угорщина та Швейцарія – вони свій матч проведуть завтра, 15 червня (на початку – о 16:00 за київським часом).

Збірна України, нагадаємо, потрапила до групи Е. На груповому етапі синьо-жовті зіграють із збірними Румунії (17 червня), Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Матчі пройдуть, відповідно, у Мюнхені, Дюссельдорфі та Штутгарті.