Збірна України пропускала у всіх 13-ти матчах на чемпіонатах Європи

Синьо-жовті продовжили свою сумну серію після голу форварда Словаччини Івана Шранца

Збірна України пропускала у всіх 13-ти матчах на чемпіонатах Європи - Євро-2024

Фото - Getty Images

Збірна України пропускала у всіх своїх 13-ти матчах на чемпіонатах Європи. Синьо-жовті, як і раніше, не можуть зіграти жоден матч “на нуль” на Євро.

Команда Сергія Реброва пропустила у першому таймі у поєдинку зі Словаччиною у другому турі Євро-2024. На 17-й хвилині навіс із флангу головою замкнув форвард Іван Шранц.

Українці пропустили чотири голи у трьох матчах на ЧЄ-2012, п’ять разів — у трьох поєдинках на Євро-2016. 10 голів у п’яти зустрічах було забито у ворота команди Андрія Шевченка на чемпіонаті Європи-2020. Тричі команда Реброва пропустила від Румунії у першому турі Євро-2024.

Поєдинок Словаччина – Україна проходить у Дюссельдорфі. Зустріч обслуговує бригада рефері на чолі з англійцем Майклом Олівером. У першому таймі рахунок 1:0 на користь словаків.