Зінченко: Контроль м’яча – це одне, але створювати моменти – інше. Саме так Румунія і перемогла

Олександр визнав, що йому було соромно дивитись у вічі вболівальникам

Зінченко: Контроль м'яча – це одне, але створювати моменти – інше. Саме так Румунія і перемогла - Євро-2024

Александр Зинченко. Фото - Getty Images

Гравець збірної України Олександр Зінченко не шукав виправдання великій поразці від Румунії (0:3) у стартовому матчі своєї команди на чемпіонаті Європи-2024.

Дивіться також: Румунія – Україна. Відео голів та огляд матчу

“Дуже важко знайти правильні слова. Дуже соромно було дивитися нашим вболівальникам в очі, всім тим, хто прийшов нас підтримати. Хлопці розуміють, що сталося. Потрібно показати нашу реакцію в наступній грі”.

“Що не вийшло? Не знаю. Головний тренер вкаже на наші помилки після гри, чого не вистачало. Але програвати 0:3 – це завжди боляче та неприємно”.

“Сподіваюся, у нас вийде це зробити [повернутися до гри після розгрому]. Так, на жаль, не так багато часу, але треба виходити з цієї ситуації. Усі команди грають за однакових умов, тому потрібно покращувати свою гру, це 100%” .

“Чого не вистачило у другому таймі? Десь агресії попереду, про це говорив головний тренер у перерві. Контроль м’яча – це одне, але створювати моменти – інше. Саме так збірна Румунії і перемогла, створила якісь напівмоменти та забила м’ячі. А далі нам вже було дуже важко”.

Нагадаємо, синьо-жовті володіли м’ячем 71% часу, що стало для них рекордом на чемпіонатах Європи, але при цьому майже не турбувала голкіпера Флоріна Ніце.

Румуни мінімально виграли перший тайм після перехоплення пасу Андрія Луніна від своїх воріт, а одразу після перерви завдали подвійного удару. Спершу команда Едварда Йорданеску реалізувала контратаку, а потім добилася розгрому після розіграшу м’яча з кутового за незрозумілої пасивності української оборони. Зінченко усю гру провів на позиції лівого захисника.

Матч проти Румунії став для України 12-м у рамках фінальних частин ЧЄ. Синьо-жовті зазнали дев’ятої поразки, причому в кожному з поєдинків вони незмінно пропускали. Більше того: українська команда другий форум поспіль пропускає тричі у стартовому матчі.

У звітній зустрічі, крім іншого, вінгер Андрій Ярмоленко у 120-й раз зіграв за збірну, а заразом став першим українцем, який виступив на чотирьох чемпіонатах Європи.

Нагадаємо, другий матч квартету E приніс ще один сенсаційний результат – Бельгія з мінімальним рахунком поступилася Словаччині.

У другому турі Україна зіграє зі словаками 21 червня, а за п’ять днів команда Сергія Реброва зустрінеться з Бельгією.

Джерело: Суспільне Спорт