Олександр обурюється з приводу пошкодження, яке отримав його партнер зі збірної у товариському матчі

Зінченко: Навіщо було захиснику Молдови стрибати у ноги Миколенка? Що ти цим кому доводиш? - Євро-2024

Александр Зинченко, Getty Images

Гравець збірної України Олександр Зінченко поділився реакцією на травму, отриману його колегою Віталієм Миколенком у першому таймі виїзного контрольного матчу проти Молдови.

“У епізоді з Миколенком я був дійсно злий. Ми з Зубковим спілкувалися про те, що навіщо захиснику Молдови стрибати у такій ситуації? Товариська гра, ми готуємося до Євро. У збірної Молдови далі вже відпустка, навіщо це робити? Що ти цим кому доводиш? Можна було цього уникнути”.

Нагадаємо, в середині першого тайму поєдинку в Кишиневі, за рахунку 1:0 на користь команди Сергія Реброва, Миколенко на лівому фланзі атаки невдало зіштовхнувся із суперником (Артуром Крачуном) та пошкодив праву ногу. Через три хвилини він повернувся на поле, успішно зіграв в обороні, але одразу після цього знову відчув біль і не зміг продовжити гру. Саме Зінченко і замінив захисника Евертона на 30-й хвилині.

Україна здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0, а Миколенка було визнано «Левом матчу».

Цей спаринг став третім та останнім для команди Реброва у рамках підготовки до Євро-2024. Раніше у Нюрнберзі синьо-жовті зіграли внічию з Німеччиною (0:0), а у Варшаві програли Польщі (1:3).

Сьогодні, 12 червня, збірна України прибула до Вісбадену — свого базового міста під час континентальної першості. Завтра, 13 червня, команда Реброва проведе відкрите тренування на стадіоні “BRITA-Arena”.

На груповому етапі ЧЄ-2024 синьо-жовті зіграють зі збірними Румунії (17 червня), Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня). Матчі пройдуть, відповідно, у Мюнхені, Дюссельдорфі та Штутгарті.

Джерело: ВЗБІРНА