Юрій Мороз: Хлопці виконували всі напрацювання, які ми готували перед турніром

Матвій Пономаренко забив сім м'ячів у трьох іграх

Юрій Мороз: Хлопці виконували всі напрацювання, які ми готували перед турніром - Футбол

Юрий Мороз, фото - УАФ

Головний тренер збірної України U-17 Юрій Мороз залишився задоволеним діями своїх підопічних у кваліфікаційному раунді Євро-2023.

“Цілком задоволений. Проглядався малюнок гри. Хлопці намагалися виконувати все, про що ми домовлялися. Мені сподобалося, як команда пресингувала, реагувала на зміни на футбольному полі. Ми непогано використовували ширину, глибину, тобто все, що напрацьовували перед турніром. Звичайно, я не скажу, що все пройшло ідеально, але ігрова дисципліна мені теж сподобалася”.

“Думаю, ми самі ускладнили гру з боснійцями. Після впевнених перемог у двох перших поєдинках завдання було виконане. Все-таки дитяча психологія впливає на всі ці речі. Може, навіть було й недопрцювання тренерського штабу, оскільки перший тайм вийшов млявим, нічийним. А ось після перерви було вже більше агресії, бажання, тайм вийшов динамічним, але, на жаль, ми трохи не зазнали максимального результату.

Щодо Матвія Пономаренка, то сьогодні говорити про його здібності, мабуть, передчасно, але задатки у гравця непогані, і забиті м’ячі тому підтвердженням. Я відзначив би всю команду. І, звичайно, хотілося б подякувати клубам за якісну підготовку хлопців. Нам потрібно лише об’єднати колектив у ігровому плані”.

Збірна України U-17 виграла групу 2, набравши 7 очок у трьох матчах. Матвій Пономаренко забив у поєдинках з Азербайджаном (5:2) та Ліхтенштейном (7:0) сім голів.

Чемпіонат Європи U-17 пройде в Угорщині з 12 травня до 4 червня 2023 року. Жеребкування еліт-раунду турніру відбудеться 8 грудня.